Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Namioty imprezowe na wynajem

Namioty imprezowe

Impreza , a więc przedsięwzięcie organizowane w celach rozrywkowych, propagandowych lub dochodowych. Są to wszelkiego rodzaju festyny, plenerowe spotkania , wystawy lub inne przedsięwzięcia masowe.

Zabezpieczenie tego rodzaju wydarzenia nie jest aż tak skomplikowane, o ile organizatorzy pomyśleli o odpowiednim doborze zaplecza, przede wszystkim zgodnego z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 27 października 2010r.

Dotyczy to również imprez organizowanych na powietrzu. Jednak są sytuacje kiedy wymagane są pomieszczenia o odpowiednich normach użytkowych, i właśnie w tym celu można skorzystać z pomocy profesjonalnych sprzedawców.

Namioty imprezowe firmy Wypożycznamiot

Jesteśmy firmą posiadającą swojej ofercie  namioty o rożnym przeznaczeniu, między innymi dla zorganizowania imprez. Różnią się one znacząco od innych tradycyjnych  tym, że  mają zwykle wyższe i odsłonięte boki, zapewniające swobodny dostęp uczestnikom  Dość szeroki, wysoki  dach na mocnej konstrukcji zabezpiecza przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Są na tyle wygodne w użyciu, że można je wykorzystać o każdej porze roku. Takie namioty imprezowe wykorzystywano podczas imprez organizowanych przez gminy, wsie, centra handlowe, zespoły muzyczne czy organizatorów luźnych spotkań plenerowych. Firma Wypozycznamiot.pl, dla celów imprezowych oferuje  wynajem tego typu namioty: lekkie,wzmocnione o stabilnej konstrukcji,zapewniające dostęp uczestników i bezpieczeństwo.

Cieszymy się z Państwa sukcesu i jesteśmy do dyspozycji

Zapraszamy

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie