Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Śluby i wesela

Jeżeli poszukujesz inspiracji jak może wyglądać Twój ślub, wesele w plenerze bądź inne przyjęcie okolicznościowe to koniecznie odwiedź naszą stronę poświęcną przyjęciom plenerowym.

Znjdziesz tam nie tylko naszą ofertę ale przede wszystkim  pomysły, inpiracje oraz cudowne zdjęcia  z naszych REALIZACJI, które możemy Ci pokazać  dzięki wspaniałym osobom chcącym podzielić się pieknymi wspomnieniami z przyjęć plenerowych. 

 

Wesela w plenerze do niedawna nie były najpopularniejszym rozwiązaniem, natomiast bardzo się cieszemy, że z roku na rok jest Was co raz więcej. Przypuszczam, że każdego  nurtują miliony pytań, natomiast zachęcam do kontaktu z Naszą Specjalistką od organizacji ślubów plenerowych - Agnieszką ( tel. 667-159-214). Osobą batdzo empatyczną i otwartą na wszelkie pytania.

Ona najlepiej wytłumaczy  na co warto zwrócić uwagę przy wstępnym planowaniu przyjęcia. Jesteśmy pewni, że po wstępnej rozmowie będziesz wiedział/wiedziała czy taki rodzaj przyjęcia jest dla Ciebie. 

Rozwiązań na stworzenie plenerowego ślubu i wesela jest wiele. Zdjęcia jakie zamieszczamy w naszych galeriach to jedynie ułamek tego co możemy Ci zaoferować i jak może wyglądać Twoje przyjecie.  

INIEBANALNI to nie tylko nowa witryna ale marka jaką tworzymy aby inspitować i pokazywac ogromny potencjał śluby i wesela w plenerze.


SLOW WEDDING - czy to coś dla mnie? Każdy ślub i wesele może zostać przygotowane bardzo indywidualnie bez schematów i ogranczeń. Więcej na ten temat piszemy w naszym krótkim artukule. 

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z florystami, dekoratorami, pięknymi obiektami oferującymi wspaniały catering i innymi wyjątkowymi podwykonawcami  tworzymy wspaniałe i niebanalne przyjęcia.

Nie straszny nam deszcz, śnieg czy letnie upały. Do organizacji przyjęć weselnych nie podchodzimy w sposób szablonowy krocząc tymi samymi ścieżkami. Branża ślubna z roku na rok zaskakuje nowościami i ciekawymi rozwiązaniami, na które jestesmy otwarci. 

Jeżlei zainteresowała Ciebie nasza wizja to już nie mozemy się doczekać wiaodmosci od Ciebie. 

Odwiedź nas na 

INIEBANALNI 

 

 

Filmy z przyjęć weselnych w plenerze

   

 

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie