Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Namioty bankietowe na wynajem

Namioty bankietowe

Bankiet  to  przyjęcie połaczone nieraz  z  zabawą taneczną. Wyrazu tego używa się głównie jako określanie imprezy kończącej okres nauki w szkole, uczczenia jakiejś okoliczności, ważnych wydarzeń lub uroczysty posiłek dla zaproszonych gości .

Umiejętność zorganizowania takiego przedsięwzięcia jest wyzwaniem dla osób zajmujących się przeprowadzaniem takich wydarzeń. Zabezpieczenie całej logistyki jest niezwykle trudne i wymaga znajomości nie tylko procedur jak i przepisów.

Pierwszą ważną rzeczą jest dobór miejsca. Jeżeli jest to sala i to duża, to jedna rzecz nam odchodzi. Natomiast gdy wydarzenie ma odbyć sie na wolnym powietrzu, to w pierwszym rzędzie należy pomyśleć o pomieszczeniach. Do tego celu służą nam specjalne namioty bankietowe.

Namioty bankietowe firmy Wypożycznamiot

Firma Wypożycznamiot posiada do wynajęcia gotowe obiekty namiotowe o dużej powierzchni. Mogą one pomieścić od kilkudziesięciu do kilkuset osób wraz z wyposażeniem a więc stoły,  krzesła, dekoracja. Namioty są  lekkie,wytrzymałe,   bezpieczne i odporne na czynniki atmosferyczne. o odpowiedniej  wysokości w których  można instalować oświetleie, nagłośnienie i inne wyposażenia potrzebne dla uświetnienia uroczystości.

Z namiotów bankietowych firmy Wypożycznamiot korzystają firmy cateringowe, organizujące wesela, bankiety, stypy, wydarzenia regionalne. Opłacalność wynajmu namiotu jest tym uzasadniona,że jest to wydatek jednorazowy.

Firma Wypożycznamiot zapewnia dowóz,rozstawienie,całą aranżację i serwis.

Zapraszamy.

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie