Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Namioty weselne na wynajem

Namioty weselne

Organizowanie wesel w ostatnich czasach jest sztuką. Rodzina wydając za mąż córkę, czy żeniąc syna, cała w emocjach może coś przeoczyć, zaniedbać, kogoś obrazić itd. Może odbić się to w przyszłości na relacjach z dalszą rodziną. Aby tego uniknąć powszechną formą i wygodą jest zlecanie organizowania takiego przedsięwzięcia wyspecjalizowanym firmom z branży weselnej.

Przyjęcie weselne w zimie czy jesieni organizowane jest zazwyczaj w pomieszczeniu lub wynajętej sali. Natomiast latem  nieraz jest potrzebą urządzenie przyjęcia na powietrzu. Niektóre domy weselne posiadają  teren i mogą  urządzić takie przyjęcie dla  dużej liczby gości. W celu zaspokojenia wymogów klienta oraz zabezpieczenia uroczystości przed zmienną pogodą, na wyposażeniu są dostępne wielkopowierzchniowe namioty weselne.

Namioty weselne firmy Wypożycznamiot

Firmą, która udostępnia takie namioty jest Wypozycznamiot.pl z miejscowości Buczek pod Łodzią. Namioty posiadają specjalne właściwości i są  specjalnie zaprojektowane, mają  regulowane boki pozwalające na czas upałów ochłodzić atmosferę. Natomiast na niepogodę skutecznie zabezpieczają i stwarzają miłą atmosferę.

Zaletą tych namiotów jest duża wytrzymałość i wszechstronność. Można w nich wydzielać nawet zaplecza potrzebne dla przyjęcia weselnego. Duże gabaryty oferowanych namiotów pozwalają na swobodne wyposażenie uroczystości w stoły, krzesła dekoracje oraz oświetlenie, salę taneczną i podest dla orkiestry.

Namioty weselne firmy Wypozycznamiot.pl są dostępne dla firm i osób prywatnych organizujących wesela jako zastępstwo sal weselnych.

Zapraszamy do kontaktu: Łódź, Warszawa, Katowice, Kraków oraz cała Polska.

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie