Wynajem namiotów Łódź, Warszawa. Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Wypożyczalnia namiotów, hal namiotowych i wyposażenia

Firma WypożyczNamiot.pl powstała w roku 2009. Od tego czasu prężnie się rozwijamy zdobywając nowe doświadczenia. Na początku działalności specjalizowaliśmy się przede wszystkim w wynajmie namiotów ogrodowych montowanych  głównie na piknikach, wystawach oraz przyjęciach okolicznościowych. Po kilku latach naszą ofertę uzupełniliśmy w hale namiotowe, podłogi drewniane, których jestesmy producentem jak również kompleksowe wyposażenie m.in. stoły, krzesła, stoliki koktajlowe, ławy biesiadne, tekstylia, i inne.

W obecnym czasie w swojej ofercie posiadamy wysokojakościowe namioty imprezowe, hale namiotowe oraz namioty tureckie z podłogami. Nasze namioty są idealną opcją na bankiety, wesela, imprezy plenerowe, wystawy i inne tego typu okazje. Ponadto, oferujemy również hale namiotowe, które różnią się powierzchnią i także doskonale sprawdzą się podczas szczególnych okazji.

Nasza firma Wypożycz Namiot działa na rynku od kilku lat, sukcesywnie powiększając swoją ofertę i rozwijając się. Lokalizacja naszej firmy mieści się w Łodzi dzieki czemu mamy ułatwiony dojazd do wszystkich lokalizacji w Polsce.  Znajomość oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów sprawia, że potrafimy sprostać ich oczekiwaniom i zaoferować najlepszą opcję.

 

Hale namiotowe i namioty jakie posiadamy w swojej ofercie przedstawiamy poniżej:

Wynajem namiotów i wyposażenia - Łódź, Warszawa

Oprócz namiotów, które dostępne są u nas w różnych wymiarach i rodzajach, oferujemy także hale namiotowe i oczywiście wyposażenie. Organizatorzy przyjęć, mogą u nas wypożyczyć namiot bankietowy, ogrodowy, weselny, a także imprezowy i turecki z podłogą. Wśród hal namiotowych posiadamy hale z transparentnymi dużumi oknami, zwane halami dwuspadowymi aluminiowymi.

W ramach wyposażenia hal oraz wynajętych przez Państwa namiotów, zapewniamy stoły, krzesła bankietowe, stoliki koktajlowe, drewniane krzesła, parasole grzewcze, tekstylia, elementy dekoracyjne typu wazony, świeczki oraz lampiony, a także dekoracyjne oświetlenia.

Posiadamy umiejętności tworzenia wyjątkowego klimatu i dekorowania wnętrza namiotów tak, aby nastrój wpisywał się w motyw przewodni imprezy i zawsze pasował naszym klientom. Wypożyczając namiot lub halę namiotową, mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy i wspólnie stworzyć wnętrze, w którym goście będą czuli się doskonale i będą zachwyceni wyglądem oraz estetyką.

Oferujemy wynajem namiotów imprezowych, bankietowych, weselnych i tureckich namiotów z podłogą w niezwykle korzystnych cenach. Hale namiotowe oferujemy Państwu, jako:

Naszym celem jest, sprostać oczekiwaniu każdego z Państwa i oprócz wysokiej jakości namiotów różnego rodzaju, a także solidnych i pewnych hal namiotowych, zaoferować niepowtarzalny klimat oraz dobrą zabawę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą wynajmu namiotów tureckich, a także namiotów weselnych i hal namiotowych!

Nasze namioty na weselach

Specjalizujemy się również w organizacji wesel, które wyprawiane są w naszych wynajętych namiotach. Oferujemy wyjątkowe i eleganckie dekoracje, menu oraz catering, ciekawe atrakcje weselne, kwiatowe aranżacje oraz papeterię okolicznościową i muzyczną oprawę, która wzruszy do łez. W naszych namiotach Państwa goście będą bawili się do białego rana! Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie dotyczącej organizacji wesel.

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie