Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Śluby i wesela

Firma Wypożycz Namiot działa na rynku od 2009 roku,  w tym czasie mieliśmy okazję współpracować z klientami prywatnymi, instytucjami jak również firmami eventowym, restauracjami oraz konsultantami ślubnymi.

Co raz częsciej  trafiacie do Nas z zapytaniami, że marzy Wam się Wesele w plenerze, ale nie wiecie gdzie możecie zorganizowac przyjęcie, jaki duży powinien być namiot, ile to w ogóle kosztuje i co gdt będzie padał deszcz? Tych pytań jest dużo  więcej.

Wychodząc na przeciw Waszym zapytaniom i trudnościom w organizacji imprez plenerowych w roku 2016 stworzyliśmy markę INIEBANALNI - organizacja imprez plenerowych, która pomaga nie tylko  zaproponować optymalne wyposażenie i powierzchnię namiotową ale również pomaga w kompleksowej organizacji od niewielkich przyjęć urodzinowych do bardzo dużych przyjęć weselnych.  Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z florystami, dekoratorami, pięknymi obiektami oferującymi wspaniały catering i innymi wyjątkowymi podwykonawcami  tworząc wspaniałe i niebanalne przyjęcia.

Nie straszny nam deszcz, śnieg czy letnie upały. Do organizacji przyjęć weselnych nie podchodzimy w sposób szablonowy krocząc tymi samymi ścieżkami. Branża ślubna z roku na rok zaskakuje nowościami i ciekawymi rozwiązaniami. 

Jeżeli przyjdziecie do nas z prośbą w pomocy zorganizowania przyjęcia weselnego dla 20 osób  na którym będzie krótki poczęstynek to tak samo chętnie Wam pomożemy jak przy organziacji wesela dla 200 osób w dużej hali namiotowej z transparentnymi ścanami i galą sufitu.

Jeżeli szukasz inspiracji i pomysłów na ślub bądź wesele plenerowe to koniecznie odwiedź naszą drugą witrynę  iniebanalni.pl >

Najbardziej zachęcam Was do odwiedzenia zakładki PORTFOLIO, które zbudowaliśmy dzięki wspaniałym osobom chcącym podzielić się z nami i z Wami wspaniałymi wspomnieniami z przyjęć weselnych. 

 

 

Filmy z przyjęć weselnych w plenerze

  

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie