Wynajem namiotów Łódź, Warszawa. wypożycz namioty KOSZYK: (0) 500-212-584

                                                             NAMIOTY IMPREZOWE


                                                           Impreza w namiotach

 Impreza , a więc przedsięwzięcie organizowane w celach rozrywkowych, propagandowych lub dochodowych. Są to wszelkiego rodzaju festyny, plenerowe spotkania , wystawy lub inne przedsięwzięcia masowe .

Zabezpieczenie tego rodzaju wydarzenia nie jest aż tak skomplikowane, o ile organizatorzy pomyśleli o odpowiednim doborze zaplecza, przede wszystkim zgodnego z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 27 października 2010r.

Dotyczy to również imprez organizowanych na powietrzu. Jednak są sytuacje kiedy wymagane są pomieszczenia o odpowiednich normach użytkowych, i właśnie w tym celu można skorzystać z pomocy profesjonalnych f

      Namioty imprezowe firmy Wypożycznamiot.

Jesteśmy firmą posiadającą swojej ofercie  namioty o rożnym przeznaczeniu, między innymi dla zorganizowania imprez . Różnią się one znacząco od innych tradycyjnych  tym, że  mają zwykle wyższe i odsłonięte boki, zapewniające swobodny dostęp uczestnikom  Dość szeroki , wysoki  dach na mocnej konstrukcji zabezpiecza przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi  .

Są na tyle wygodne w użyciu, że można je wykorzystać o każdej porze roku. Takie namioty wykorzystywano podczas imprez organizowanych przez gminy, wsie, centra handlowe, zespoły muzyczne czy organizatorów luźnych spotkań plenerowych. Firma Wypozycznamiot.pl , dla celów imprezowych oferuje  wynajem tego typu namioty: lekkie,wzmocnione o stabilnej konstrukcji,zapewniające dostęp uczestników i bezpieczeństwo.

Cieszymy się z Państwa sukcesu i jesteśmy do dyspozycji

Zapraszamy

 

 

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm