Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtualki/124132/index.php on line 52 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtualki/124132/index.php on line 54 Wynajem namiotów Łódź, Warszawa. Wypożyczalnia namiotów - hale namiotowe.
Wynajem namiotów Łódź, Warszawa. Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Witamy na stronie wypożyczalni namiotów i hal namiotowych.

Nasza firma oferuje wynajem namiotów i hal namiotowych. Nasza firma powstała kilka lat temu. Przez cały ten okres prężnie się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Dzięki lokalizacji firmy w Łodzi, możemy docierać do klientów z różnych rejonów Polski. Natomiast duże zainteresowanie halami namiotowymi i namiotami pociągnęło za sobą otwarcie nowej filii na południu Polski.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogatą ofertę wynajmu namiotów, hal namiotowych i wyposażenia.

Hale namiotowe i namioty jakie posiadamy w swojej ofercie przedstawiamy poniżej:

Hale namiotowe i namioty stanowią podstawę naszej działalności. Wiemy jednak, że namiot i hala to nie wszystko, do całości potrzebne jest wyposażenie i również tym dysponujemy.

Ponadto posiadamy bogata ofertę wyposażenia hal namiotowych i namiotów. W swojej ofercie posiadamy między innymi krzesła bankietowe, stoły, ławy piwne, stoliki koktajlowe, parasole grzewcze, oświetlenie namiotów i hal namiotowych itp.

Klienci mogą liczyć na nasze umiejętności i pomoc przy tworzeniu klimatu i organizacji wnętrza namiotu, hal namiotowych jak również całości imprezy (eventu). Swoją wiedzę i doświadczenie opieramy na relacjach, które powstały w kontakcie z naszymi klientami.


Poszerzając nasz rynek umożliwiamy szybki i łatwy dostęp do naszych namiotów i hal namiotowych. Bardzo duże zainteresowanie naszymi halami wzrosło w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Bielsko Biała.


Mając na względzie spełnianie wszystkich oczekiwań klientów współpracujemy z różnymi firmami co pozwala nam na kompleksowe wyposażenie namiotów i hal namiotowych. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych.

Trwałość użytych materiałów, budowa oraz wielkość namiotów i hal namiotowych pozwala na ich szerokie zastosowanie jako:

Wiemy jak ważny jest odpowiedni klimat organizowanych imprez. Dzięki naszym ciekawym pomysłom stworzymy oczekiwaną przez Państwa atmosferę. Solidność i profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z energią i zaangażowaniem naszych młodych pracowników przynoszą zamierzony efekt.


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. W zamian mogą Państwo liczyć na nasze bogate doświadczenie i szeroką ofertę którą przygotowaliśmy.

Zapraszamy również na naszą nową wirynę www.iniebanalni.pl, oferując kompleksową organizację ślubów i wesel, przyjęć okolicznościowych jak również eventów i spotkań biznesowych.

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie