Wynajem namiotów Łódź, Warszawa. wypożycz namioty KOSZYK: (0) 500-212-584

  HALE NAMIOTOWE


 

Hale namiotowe-przeznaczenie.

Hale namiotowe przemysłowe, fabryczne , przeznaczone na cele produkcyjne, magazynowe i widowiskowe ..; jako jedno- lub wielonawowe. Z halą przemysłową związane są także biura, pomieszczenia socjalne (np. szatnie, umywalnie itp.). Te pomieszczenia mogą znajdować się wewnątrz hali (np. na i pod antresolą ), albo jako obiekt przylegający do hali.

Są to najczęściej namioty o bardzo mocnej konstrukcji produkowane w zwartej formie. Zawierają w sobie pomieszczenia dodatkowe i powierzchnia główne . Najczęściej jednak hale namiotowe stawia się jako budynek dodatkowy bez zaplecza socjalnego. Konstrukcja takiego budynku, to bardzo mocny szkielet z ciekawie rozwiązanym płóciennym dachem.

Hale namiotowe firmy Wypożycznamiot

Firma Wypozycznamiot.pl udostępnia hale namiotowe, służące do celów gospodarczych,magazynowych, i widowiskowych.. Ponieważ gabarytowo są one dużo większe od namiotów  wielkopowierzchniowych  przeznaczonych na wesela , bankiety i imprezy, mają  zastosowanie przy realizacji zleceń jako obiekty gospodarcze. 

Udostępniane są dla jednorazowego użytku, jako tymczasowe pomieszczenie ,oraz  w zestawie modułowym dla na przykład dużego skladowania materiałów, nieodpornych na deszcz lub śnieg. Przeznaczenie może być różne.

W ofercie hal namiotowych jest również wyposażenie. Rodzaj wyposażenia może być uzgodniony z przedstawicielem firmy . Firma Wypozycznamiot.pl zapewnia transport, ustawienie i serwis.

Zapraszamy.

 

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm