Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Hale namiotowe - Wynajem

Hale namiotowe

Hale namiotowe-przeznaczenie.

Hale namiotowe przemysłowe, fabryczne, przeznaczone na cele produkcyjne, magazynowe i widowiskowe ..; jako jedno- lub wielonawowe. Z halą przemysłową związane są także biura, pomieszczenia socjalne (np. szatnie, umywalnie itp.). Te pomieszczenia mogą znajdować się wewnątrz hali (np. na i pod antresolą ), albo jako obiekt przylegający do hali.

Są to najczęściej namioty o bardzo mocnej konstrukcji produkowane w zwartej formie. Zawierają w sobie pomieszczenia dodatkowe i powierzchnia główne . Najczęściej jednak hale namiotowe stawia się jako budynek dodatkowy bez zaplecza socjalnego. Konstrukcja takiego budynku, to bardzo mocny szkielet z ciekawie rozwiązanym płóciennym dachem.

Hale namiotowe firmy Wypożycznamiot

Firma Wypozycznamiot.pl udostępnia hale namiotowe, służące do celów gospodarczych, magazynowych i widowiskowych. Ponieważ gabarytowo są one dużo większe od namiotów  wielkopowierzchniowych  przeznaczonych na wesela , bankiety i imprezy, mają  zastosowanie przy realizacji zleceń jako obiekty gospodarcze.

Udostępniane są dla jednorazowego użytku, jako tymczasowe pomieszczenie oraz  w zestawie modułowym dla na przykład dużego skladowania materiałów, nieodpornych na deszcz lub śnieg. Przeznaczenie może być różne.

W ofercie hal namiotowych jest również wyposażenie. Rodzaj wyposażenia może być uzgodniony z przedstawicielem firmy. Firma Wypozycznamiot.pl zapewnia transport, ustawienie i serwis.

Zapraszamy.

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie