Wynajem namiotów Łódź, Warszawa.
Agnieszka: 667159214 Krzysiek: 500212584

Hale namiotowe na wynajem

W celu sprawadzenia aktualnej oferty, bardzo proszę o kontakt telefoniczny 500-212-584, 667-159-214 bądź mailowy biuro@wypozycznamiot.pl.

W ostatnim czasie swoją ofertę uzupełniliśmy o nowe namioty weselne, tureckie i bankietowe, wyposażenie oraz elementy dekoracyjne w związku z czym strona  jest aktualizowana merytorycznie i graficznie. Część oferty jeszcze nie jest zamieszczona na stronie.

Posiadamy hale namiotowe o różnych powierzchniach z możliwością wyposażenia równiez podłogi drewnianaje, gali sufitu, żyrandoli oraz wyposażenia.

 

Firma Wypozycznamiot.pl pełni usługę wynajmu hal magazynowych oraz dużych namiotów, które świetnie się nadają na imprezy plenerowe jak dożynki, imprezy okolicznościowe, eventy, odpusty, targi, stoiska prezentacyjne, handel oraz na inne wydarzenia o przeróżnej tematyce.

Hale namiotowe mają stelaż aluminiowo - stalowy i drewnianią podłogę. Wynajem namiotów oferuje hale namiotowe dwuspadowe, o różnych wielkościach. Hala namiotowa jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wysokość boku hali namiotowej to 3 metry.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami wynajmu hal namiotowych.

Hale namiotowe

Hale namiotowe
Namiot turecki 5x5m
Hale namiotowe
Hala namiotowa dwuspadowa aluminiowa 10,00m x 15,00m (sz. x dł.)
Hale namiotowe
Hala namiotowa dwuspadowa aluminiowa 10,00m x 20,00m (sz. x dł.)
<< powrót

Wypożyczaliśmy namioty i hale namiotowe na imprezy następujących firm

Masz pytania?

Odpowiemy na kazde pytania dotyczące wynajmu namiotów, sprzętu na Twoją imprezę


Zadaj pytanie